Kids Pride Festival – Theater De Krakeling en Jesse Stenzler

Het weekend van 12 en 13 juli staat in het teken van Kids Pride Festival. Wij vinden dat ieder (regenboog) gezin bijzonder is en dat mag gevierd worden!

Je bent van harte welkom op het mooiste liefdesfeest van het jaar. Wist je dat er in Theater De Krakeling een heel bijzonder regenboog gezin met drie kinderen woont? Loop mee met de kinderen en kijk rond in hun huis en vier samen de liefde van het gezin. Maar waar zijn de ouders eigenlijk? Zoek mee en ontdek hun geheimen tijdens het Kids Pride Festival.

Ontmoet elkaar in de foyer waar allerlei bijzondere activiteiten te doen zijn. Lees een van de kinderboeken met queer thema’s in de gezellige leeshoek. Speciaal ingericht door boekhandel De Kinderboekwinkel uit Amsterdam. Luister naar de Krakeling Podcast, opgenomen voor dit festival vol grappige en ontroerende verhalen van kinderen uit verschillende soorten gezinnen. Ook wordt er in de foyer geknutseld en muziek gemaakt, dus de voetjes mogen van de vloer.

Wanneer
Zaterdag  12 juli om 14:30 uur
Zondag 13 juli | 14:30

Leeftijd
Vanaf 6 jaar

Waar
Theater De Krakeling, Pazzanistraat 15, 1014 DB Amsterdam-West

Meer informatie & tickets via www.dekrakeling.nl

DeWestkrant