Spannende ‘STEVEN ENNA’ is een Amsterdamse politieroman van auteurs uit West

(beeld: uitgeverij Droomboek)
Hoogstins2024

Ellen de Ruiter en Beer Boneschansker uit West schreven de spannende politiethriller Steven Enna. Nu te koop bij je favoriete (online) boekhandel.

Steven Enna is een ervaren politie-inspecteur in Amsterdam. Hij is goed in zijn werk, kan snel schakelen en logisch nadenken. Hij is een vijftiger, een aantal jaren gescheiden, maar heeft zijn leven op orde. Hij wordt op een ingewikkelde zaak gezet.

Van Oost naar West, van Amstelveen naar Noord

Een vrouw is vermoord en meerdere vrouwen zijn op verschillende plekken in Amsterdam bedreigd. Steven moet met zijn team uitzoeken of hier een verband tussen is. Wat is het motief van deze dader? Ondertussen moet hij ook zijn chef, die als grootste belang heeft de media rustig te houden, tevreden houden.

Er komen meer bedreigingen en ze moeten van Oost naar West en van Amstelveen naar Noord voor hun zoektocht. Langzamerhand komen Steven en zijn mensen dichter bij de dader. Toch levert uitgebreid en gedegen politiewerk lang niets op. Pas als Steven een oude schoolvriend heeft gesproken, begrijpt hij hoe de moord heeft plaatsgevonden en weet hij de dader te vinden.

Over de Auteurs
Ellen de Ruiter en Beer Boneschansker hebben veel en lang samengewerkt in cultuur en in de wereld van mensen met een beperking. Tijdens corona vielen veel werkzaamheden stil en zijn ze begonnen aan het verzinnen van een spannend verhaal dat zich afspeelt in Amsterdam. Deze politieroman is het resultaat.

STEVEN ENNA is verkrijgbaar bij Uitgeverij Droomboek, Libris, Bol of de boekhandel.

Westergasagenda