Het buitenbad van Sportplaza Mercator blijft vandaag (woensdag 2 juli) gesloten wegens ‘onverwacht personeelstekort’. Dat meldt het sportcomplex aan de Jan van Galenstraat op de website. “We begrijpen dat dit voor teleurstelling kan zorgen, zeker op een zomerse dag als vandaag, en bieden hiervoor onze oprechte excuses aan.”
Onze prioriteit is om iedereen een veilige en prettige zwemervaring te bieden, zo stelt Sportplaza Mercator. “Dat kan alleen als er voldoende gekwalificeerd personeel aanwezig is om toezicht te houden en service te verlenen.” Het binnenbad is wel open.
Zwemmers moesten het de afgelopen tijd al doen met een zeer beperkte openstelling van het buitenbad. Sportplaza Mercator zegt er alles aan te doen om het buitenbad zo snel mogelijk weer te openen.