Volkstuindersvereniging Sloterdijkermeer pakt groots uit voor 90-jarig jubileum

Sloterdijkermeer. (Foto Richard Mooyman)
Hoogstins2024

Volkstuinpark Sloterdijkermeer in het Westerpark bestaat negentig jaar. En dat wordt in het weekend van 28, 29 en 30 augustus groots gevierd. Er is onder meer muziek, theater, yoga, een markt en een tuinsafari.

De lanen van het park zijn al sinds juni versierd en bij de ingangen en in de kantine hangen foto’s die het park door de jaren heen laten zien.

Het jubileumfeest begint vrijdagavond, met een borrel en muziek. Ook kun je dan met een gids verschillende tuinen bezoeken. In de tuinen zijn optredens.

Zaterdag is er een tuinfair, met workshops, een rommelmarkt en activiteiten voor kinderen. Let op: je kunt er niet pinnen. Er is opnieuw heel veel muziek, van bigband tot Beatleskoor en ’s avonds kun je dansen in de kantine.

De zondag begint met een ontbijt en yoga. Er kan geluncht worden met soep en salade van eigen bodem. Het jubileum wordt afgesloten met een borrel.

Iedereen is welkom om met de tuinders mee te vieren. Maar voor sommige activiteiten is aanmelden verplicht. Het volledige programma staat hier.

DeWestkrant